http://heavy-r.plus tranny with no boobs loves spooning on the bed.
logo-mini

FUAR HİZMETLERİMİZ

FUAR HİZMETLERİ

f-imageCNM Uluslararası Fuar Hizmetleri gelişen fuar sektöründe karşılaşılan tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için kurulmuş ve bu yolda başarıyla devam eden bir firmadır. Fuara katılan firmaların başlıca ihtiyaçlarını belirleyip bunların hepsini tek bir adresten çözmeye karar verdik. Bu hizmetler;

Fuar yeri kiralama, fuar stand yapımı, hostes ve tercüman ihtiyaçları, catering hizmeti, fuar ekipman kiralama, display stand tedariği, fuar konaklama hizmeti, Temizlik hizmetleri ve diğer fuar organizasyon ihtiyaçlarıdır.
CNM fuar adı altında topladığımız, birbiriyle bağlantılı bu hizmetleri çağdaş ve hızlı tasarım kadrosu, profesyonel imalat ve uygulama ekibi, müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş yönetim ve çok çalışma ile birleştirdik. Sonuçta ortaya çıkan hizmetten mutlu, güleryüzlü bir müşteri portföyü elde ettik. Neden CNM fuarın cevabıda böylelikle oluştu; memnun, güleryüzlü müşterilerden biri olabilmek ve sorunsuz bir fuar geçirebilmek için.

Fuar Catering Hizmeti

masa gornumuCNM Fuar Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır.

Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan CNM Uluslararası Fuar Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık Çay-Kahve Makinesi – Lunch Box – Coffee Break Hizmeti, Garson/Servis Hostesi, Kiralık Su Sebili, Kiralık Mini Buzdolabı vs.

Fuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir.

Fuar Catering Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz.

Fuar Hostes Hizmeti

fuarmankeniFuar katılımcılarının fuar esnasında, standlarında ihtiyaç duydukları servis hostesi ve tanıtım fuar hostesleri fuarlarda çalışmak üzere firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Titiz araştırmalar sonucunda seçtiğimiz Fuar hostes ve hostlarımızda güleryüz, fiziki uygunluk, deneyim ve profesyonelliğe dikkat ettik. Sizlerinde katılacağınız fuar organizasyonlarında host ve hosteslerimizden memnun kalacağınızı umut ederiz…

Fuarlarda yer alırken Fuar Host ve Hosteslerimiz standınız, ürününüz, hizmetiniz ne olursa olsun, ziyaretçilere şirketinizin profiline uygun en iyi izlenimi verecek ekiptir. Profesyonel ekibimiz, güleryüzü, çalışkanlığı, görselliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verecektir.

Fuar Malzeme Kiralama

Fuarlarda ihtiyaç duyulan LCD Plazma TV, Masa, Sandalye, ses sistemi,Kiralık Lazer Sistem,Laptop Kiralama,Kiralık Barkovizyon,Kiralık Projektör vb.

Standlarınızın tanıtımı ve reklamları için siz değerli müşterilemize günlüğü uygun fiyatlardan plazma kiralama hizmeti vermektedir.
Ve siz değerli müşterilerimize bu hizmeti verirken MONTAJ + DVD hizmeti için herhangi bir bedel talep etmemektedir.
Şirketimizin kullandığı plazmlar 42 inch / 106 ekran boyutlarında olup SAMSUNG LG SONY PANASONİC gibi seçkin markalar kullanılmaktadır.
Plazma ve Ses sistemleri ile hem standınızın kalitesi ve dikkat çekiciliğini arttırın. Müşteri kitlenize daha etkili ve teknolojik sunumlar yaparak hedef potansiyelinizi arttırın. Böylelikle rakiplerinizden bir adım önde olun.

Ekipman

Çay – Kahve Makinesi

Fuarlarda çok sık şekilde kullanılan Çay – Kahve Makinesi hizmetimizi SINIRSIZ Kullanım ayrıcalığıyla fuar boyunca kiralayabilirsiniz…

Hizmet dahilinde standınıza Çay – Kahve Makinesi ile birlikte Nescafe – Çay – Cappucino – Süt Tozu kartuşları, Karton Bardak, Karıştırıcı, Şeker SINIRSIZ olarak bırakılmaktadır.

Tüm kurulum ve nakliye tarafımızdan yapılmaktadır.

Fuar Konaklama Hizmeti

konaklamaFuar Apart Ev,Fuar Otel Rezervasyon,Fuar müstakil villa hizmetleri…

Başta EVİNİZİN RAHATLIĞINI ARATMAYACAK LÜKS RESİDENCELAR,DAİRELER,odalar olmak üzere…
Türkiye’de ve tüm dünyada anlaşmalı oldugumuz otellere gerek iş, gerek ise tatil amaçlı münferit veya grup otel rezervasyon taleplerinizi otelin lokasyon bilgisi ile birlikte en uygun fiyat alternatifleri ile CNM Uluslararası Fuar hizmetleri güvencesi ile cevaplandırmaktayız. Fuar Konaklama hizmeti departmanımıza danışmadan otel rezervasyonunuzu yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

Fuar Tercüman Hizmeti

hosteslerFuar katılımcılarının fuar esnasında, standlarında ihtiyaç duydukları yabancı dil çevirmenleri ve yeminli fuar tercümanları çalışmak üzere firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Titiz araştırmalar sonucunda seçtiğimiz Fuar tercümanları güleryüz , fiziki uygunluk , deneyim ve Yabancı dillere hakim olma profesyonelliğine dikkat ettik. Sizlerinde katılacağınız fuar organizasyonlarında fuar tercümanlarımızdan memnun kalacağınızı umut ederiz.

Yabancı dil Tercüman kadromuzla Fuar süresince ; İngilizce,Almanca,Rusça,Arapça,İspanyolca,İtalyanca,Fransızca,Japonca ve Çince tüm tercüme ihtiyaçlarınız karşılanacaktır.

Fuarlarda yer alırken Fuar tercümanlarımız standınız, ürününüz, hizmetiniz ne olursa olsun, ziyaretçilere şirketinizin profiline uygun en iyi izlenimi verecek şekilde yabancı müşterilerinizle irtibatta olmanızı sağlayacaktır…
Profesyonel ekibimiz, güleryüzü, çalışkanlığı, görselliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla yabancı ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verecektir.

Araç Kiralama Hizmeti

arac-kiralama-54-14-11-02-09-17-52

CNM, deneyimli personeli ve güvenli araçlarıyla alışmış olduğunuz ayrıcalık ve konforu, tüm araç ihtiyaçlarınızda sizlere sunmaktadır. Fuar, konferans, toplantı ve özel davetlerinizde ihtiyaç duyacağınız kısa dönemli araçlarınızı artık CNM aracılığıyla sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak araç kiralama hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0212 853 7 266 numaralı telefonumuzdan CNM’e ulaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız…


anysex